rusz tyłek

Rusz Tyłek i poczuj tę moc z nami!

Obozy rekreacyjno-sportowe

Rusz Tyłek i poczuj tę moc z nami!

Obozy rekreacyjno-narciarskie

rusz tyłek

Rusz Tyłek i poczuj tę moc z nami!

POZYTYWNIE SFOKUSOWANI NA ZDROWY TRYB ŻYCIA!

Latem organizujemy obozy rekreacyjno – sportowe 

nad jeziorem, półkolonie w Szkole Podstawowej nr 54 im. Wacława Kuchara w Bytomiu oraz Sport Dolinie w Bytomiu.
Zapraszamy również na jedno i kilkudniowe wycieczki górskie, rowerowe oraz do miejsc w których można nasycić się ruchem oraz aktywnością, zapominając i robiąc sobie detoks od urządzeń elektronicznych.

 Zapoznaj się z naszą ofertą!

obozy

Obozy
rekreacyjno-sportowe

Naszą letnią bazą wypoczynkową są malownicze Okoniny Nadjeziorne, położone w krainie Borów Tucholskich nad Jeziorem Okonińskim, które może się poszczycić pierwszą klasą czystości wody. Jeździmy od zawsze do Ośrodka Wypoczynkowego „Bory Tucholskie” , którego bazę i możliwości możecie zobaczyć tutaj – https://okoniny.pl/. Ośrodek jest w całości ogrodzony oraz dozorowany 24h/dobę. Zakwaterowani jesteśmy w domkach oraz budynku kolonijnym w pokojach od 2 do 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Półkolonie

Pięciodniowe turnusy na miejscu pełne pozytywnej RuszTyłkowej energii! Realizujemy je zawsze w pierwszym i ostatnim tygodniu wakacji. Bazą naszych półkolonii jest Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara w Bytomiu oraz położona w malowniczym miejscu bytomskich dolomitów - Sport Dolina. Stawiamy na napięty grafik i mnóstwo aktywności takich jak wizyty w parkach trampolin i parkach rozrywki, przejażdżki na torach gokartowych, podchody połączone z biwakowaniem i ogniskiem, zabawy paintballowe czy w kulach bumper ball oraz
WIELE WIELE innych !

wycieczki

Wycieczki

Od maja zapraszamy na aktywne weekendy z Rusz Tyłkiem. Będą to dwudniowe propozycje spędzania wolnego czasu w godzinach porannych i popołudniowych. Stworzymy dla Was możliwość spędzania wolnego czasu w sposób zdrowy i w oderwaniu od wirtualnej rzeczywistości. Zapewnimy również transport na miejsce atrakcji, posiłek oraz opiekę wykwalifikowanej kadry. Nasza oferta wycieczek na maj pojawi się w okolicach świąt Wielkiej Nocy.
Bądźcie czujni jak ważka w szuwarach!